Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rostek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Barcie

Barcie(Rostek + 20 km)

1 490 000 zł9 689 m² 153,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość gruntowa z linią brzegową jeziora - Mazury Garbate Na sprzedaż bardzo atrakcyjna, pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 9 689 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Rogojny

Rogojny(Rostek + 25 km)

374 100 zł6 802 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową Jezioro Łaźno Mazury do 7807 m Na sprzedaż kompleks 5 wyjątkowych działek o powierzchni od 5615 m do 7807 m , położonych bezpośrednio nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Grabowo

Grabowo(Rostek + 8 km)

170 000 zł50,70 m² 3 353,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania i działki w miejscowości Grabowo, gmina Gołdap. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Czarne

Czarne(Rostek + 19 km)

109 000 zł2 995 m² 36,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z widokiem na jezioro Rospuda Czarne, gmina Filipów Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej położonej w miejscowości Czarne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowa Przerośl

Nowa Przerośl(Rostek + 24 km)

21 000 000 zł250 m² 84 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

*** oferta bez prowizji dla kupujących *** domy nad jeziorem *** ok 200 metrów własnej lini brzegowej *** agroturystyka ze świetna renomą *** stali klenci agroturystyki *** duża powierzchnia *** dwa.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł17 538 m² 8,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - idealna dla pasjonatów agroturystyki, hodowli zwierząt i ogrodnictwa! Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalną możliwość nabycia działki rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Borki

Borki(Rostek + 24 km)

1 995 000 zł15 923 m² 125,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,59 ha, z własną linią brzegowa Jeziora Łaźno. Nieruchomość położona w sercu Puszczy Boreckiej, na Mazurach Garbatych.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy. Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Żabin

Żabin(Rostek + 16 km)

300 000 zł5 952 m² 50,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Siedlisko z domem na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Borki

Borki(Rostek + 24 km)

65 000 zł1 018 m² 63,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek rekreacyjnych / letniskowych położonych w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Rostek

Rostek,warmińsko-mazurskie

115 000 zł1 114 m² 107,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1114m2 (0,1114ha) położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Rostek, w gminie Gołdap (woj. warmińsko-mazurskie). Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij